Saved Bookmarks
| 1. |
9 pencils cost 28.45. find the cost of 1 pencils |
|
Answer» cost of 9 pencils = 28.45cost of 1 pencil = 28.45 ÷ 9 = 3.2(approx) here is your ANSWER |
|