1.

Oranges are bought at 30 for ₹40 . How many orange would be sold for ₹20 so as to gain 25%​

Answer»

ANSWER:

SURYA KE note ke dance but if you want to any question RELATED to science class cannot be RELEASED



Discussion

No Comment Found

Related InterviewSolutions